Listování: předcházející  | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 [ 8 ]  9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 další
Zadání odpovídá celkem 2057 stránek, zobrazit první nebo poslední stránku.

22.04.2024 07:00

Slavii to drhne. Chybí sebevědomí

Po prohře 0:1 v Plzni další zaváhání. Fotbalová Slavia podruhé za sebou v lize nezvítězila, v neděli i přes drtivý tlak jen remizovala 2:2 doma s Olomoucí. Podle trenéra Jindřicha Trpišovského týmu momentálně chybí sebevědomí v útočné fázi a větší kreativita. To je příklad třeba Christose Zafeirise.

Třinečtí hráli skoro celou třetinu přesilovku, ale jen cinkali na tyče. Tyhle šance jsme měli využít, litoval Cienciala

Ve 4. minutě otevřel třinecký David Cienciala gólový účet čtvrtého finálového zápasu a v jedné z mnoha přesilovek, které domácím hosté z Pardubic nabídli, trefil za stavu 1:1 tyčku branky Romana Willa. Třinečtí odehráli ve čtvrtém zápase série v početní výhodě skoro celou jednu třetinu, dvě minuty z toho hráli v pěti proti třem, ovšem bez efektu.

Slovácko nespekuluje, z jaké příčky vstoupí do nadstavby. Stoper Kadlec se už nevrátí

Už počtvrté za sebou v nejvyšší domácí soutěži s Plzní neprohráli. Fotbalisté Slovácka sice inkasovali v utkání se čtvrtfinalistou Konferenční ligy navzdory solidnímu vstupu do zápasu jako první, ale čtvrt hodiny před koncem z penalty vyrovnali a za remízu 1:1 získali na jaře před svými fandy na pátý pokus premiérový bod.

GLOSA: Zima jako Gerrard. Když s pádem na trávník padnou i titulové naděje

Velice ošklivé déjà vu pro ty, kteří drží palce Liverpoolu i Slavii zároveň. Nedělní pád Davida Zimy v utkání proti Olomouci poslal strmě k zemi titulové akcie sešívaných. S několikadenním rozdílem přesně o deset let dříve připravilo uklouznutí Stevena Gerrarda o mistrovské křepčení anglický Liverpool. Po fatálních selháních obou plejerů platilo to samé – jejich mužstvo už nemělo, respektive nemá ligu ve svých rukou.

Kacetla by vzali do Prodané nevěsty, řekl Radil. Je brutálně agresivní

Hokejové finále vstoupilo do druhé poloviny a emoce stoupají. A kromě pardubického kouče Marka Zadiny, který po čtvrtém zápase série nařkl Milana Antoše, že ovlivňuje komisi rozhodčích, se i zkušený útočník Dynama Lukáš Radil opřel do třineckého brankáře Ondřeje Kacetla. „Měl jsem ho za férového kluka. Ale možná by ho vzali do Národního divadla,“ vyprávěl po utkání. Narážel na situaci z první třetiny, kdy - jak sám říká - šel za přátelské poplácání jeho betonů na trestnou.

21.04.2024 23:00

Lingr sledoval vítězství Feyenoordu ve finále Nizozemského poháru z lavičky

Fotbalista Ondřej Lingr získal ve své první sezoně ve Feyenoordu Rotterdam Nizozemský pohár. Do dnešního finále proti Nijmegenu, které jeho tým vyhrál 1:0, český reprezentant nezasáhl. Jediný gól, kterým zápas rozhodl v 59. minutě Brazilec Igor Paixao, sledoval z lavičky. Na konci února Lingr gólem zařídil semifinále vítězství 2:1 nad Groningenem.

Mazej! Smoleňák nekompromisně vyhnal kameramana ČT z šatny Kladna. Po zápase se omluvil

S kameramanem České televize se nemazlil. Když jej kapitán hokejového Kladna Radek Smoleňák uviděl s jeho pracovním nástroje v šatně Rytířů po druhé třetině třetího barážového utkání se Vsetínem, nemilosrdně ho vykázal ven. Po zápase se 37letý útočník za své chování veřejně omluvil.

Plzeň už tančí jen na dvou svatbách. Ligový zápas na Slovácku podřídila domácímu poháru se Zlínem

Fotbalisté Plzně nastoupili v ligovém duelu na Slovácku v základní sestavě jen se třemi hráči (Jedlička, Kalvach, Vydra), kteří byli ve čtvrtek v Itálii u vyřazení Fiorentinou z Konferenční ligy, ale přesto nad domácím týmem díky Metsokově trefě od 41. minuty vedli. Čtvrt hodiny před koncem ovšem inkasovali z penalty za Dwehovu ruku a museli se v Uherském Hradišti spokojit s remízou 1:1.

21.04.2024 22:00

Zadina se po finále opřel do Antoše: Špiní Pardubice a ovlivňuje komisi rozhodčích

Pozápasový rozhovor dával na dvakrát. Kouč Pardubic Marek Zadina po vítězném finálovém duelu si nejprve bez udání konkrétního jména postěžoval na experty České televize, kteří podle něj „mají vliv na působení komise rozhodčích“. Po zhruba čtvrthodince se mezi novináře vrátil, aby už byl konkrétnější. Vadí mu výroky Milana Antoše z pořadu Zaostřeno na play off na Sport.cz. „Antoš špiní Pardubice a naše hráče. Mediální masáž je neskutečná,“ tvrdil Zadina.

21.04.2024 21:00

Plzeň vedení neudržela, Slovácko spasila penalta

Fotbalisté Plzně po čtvrtečním vyřazení ve čtvrtfinále Evropské konferenční ligy s Fiorentinou remizovali ve 29. kole první ligy na Slovácku 1:1. Do vedení poslal Západočechy na konci první půle Idjessi Metsoko, v 73. minutě vyrovnal z pokutového kopu Vlastimil Daníček.